anglokredka@op.pl

Żłobek

Nawigacja: Home / Żłobek

Prywatny Żłobek „KREDKA” w Kobylnicy to żłobek oferujący profesjonalną opiekę dla dzieci do 3 lat. Placówka powstała z myślą o małych dzieciach aby mogły w życzliwej i domowej atmosferze rozwijać się wśród swoich rówieśników. Troskliwe opiekunki oraz serdeczna atmosfera i indywidualne podejście do każdego malucha sprawia, że dzieci mają idealne warunki do rozwoju zarówno psychicznego jak i fizycznego.

Dzięki doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej  oraz komfortowemu otoczeniu dzieci są bezpieczne i szczęśliwe. Co więcej żłobek wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt, zabawki oraz pomoce dydaktyczne, które zapewniają prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci oraz umilają im czas rozłąki z najbliższymi.

PLACÓWKA CZYNNA CAŁY ROK
od poniedziałku do piątku
w godz: 6:30-17:00

Z A P R A S Z A M Y

WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKU OD WRZEŚNIA 2016R.
REKRUTACJA TRWA NADAL
ZAPRASZAMY!!!